Наша компанія пропонує Вам комплексний підхід, знімаючи з Вас відповідальність за неякісні або неправільно підібрані запчатини, які зараз можна придбати на ринку. Відповідно і гарантійні зобовязання ми несемо в повному обсязі.

 

 Гарантія на роботу - якісно виконана робота, що відповідає європейським стандартам, рекомендаціям виробника та технічному регламенту по суті має необмежений гарантійний термін. Наприклад, "правильно" втановлений комплект ГРМ відслужить свій експуатаційний срок, передбачений виробником і не перескочить на зуб або порветься і т.д. Наша компанія входить в європейську мережу незалежних автосервісів "TOP SERVICE" яка є частиною міжнародної сервісної концепції EuroGarage, яка розвивається за безпосередньої підтримки союзу Groupauto International (GAI). Учасниками GAI виступають дистриб'ютори автозапчастин з більш ніж 30 країн світу. На сьогодні EuroGarage об'єднує більше 4500 незалежних СТО. В рамках даного проекту станції технічного обслуговування в 16 європейських країнах, а також Бразилії, пропонують свої послуги автовласникам. Кожна національна мережа СТО має свою назву - так, наприклад, у Німеччині - ProfiService, у Франції - TopGarage, у Великобританії та Ірландії - AutoCare, в Італії - PuntoPro, в Іспанії - EuroTaller, в Росії - EveryCar, в Україні - TopService. Однак, незважаючи на різні назви, всі СТО EuroGarage дотримуються основного правила – кожному клієнту тільки якісний сервіс. Наша команда постійно відвідує трейнінги, семінари, конференції та іншї міроприємства з підвищення кваліфікації, тому наша робота завжди відповідає високим станддартам.

 

 Гарантія на запчастини - на всі запчастини поширюється гарантія 12 місяців, а також розширені гарантійні зобовязаня такі як "KYB сервіс", "OSS service" та інші програми від виробника. Купуючи запчатини у нас Ви отримуєте завжди якісні товари від прямих постачальників з гарантією якості. Також Ви убеспечуєте себе від спірних ситуацій де продавець запчастини та установщик неможуть поділити відповідальність, а клієнт залишається без грошей і з несправним авто. Навіть рідкісні деталі "під замовлення" ми закуповуєм у перевірених постачальників і берем на себе всі транспортоно-логістичні задачі та гарантійні зобовязання.

 

 Гарантія якості MOTUL - компанія MC Terra має почесний статус "MOTUL EXPERT", щорічно отримує сертифікат MOTUL як сертифікована точка продажу. У нас ви можете придбати весь асортимент продукції MOTUL гарантованої якості прямими поставками з Франції.

Copyright © 2022 MC TERRA. All Right Reserved.
Powered By McSite